• Google
  • Youtube
  • Facbeook

Kosarzyska, 33-350 Piwniczna Zdrój, woj. małopolskie    N: 49° 25' 21''    E: 20° 39' 50''

Ośrodek wypoczynkowy w Beskidach - "ISKRA" Piwniczna Zdrój


U nas znajdziesz to czego szukasz: ciszę, spokój, świeże górskie powietrze, miłą atmosferę, komfortowe pokoje oraz niezliczone atrakcje.

 

Iskra to ośrodek wypoczynkowy położony w mieście Piwniczna Zdrój (Beskidy), w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

 

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje w budynku głównym i w Willi Arga. Komfort oraz atrakcyjne ceny to główne zalety, jakimi wyróżnia się nasz ośrodek. Beskidy naprawdę warto zobaczyć - a kto raz przyjedzie do Piwnicznej, z pewnością zakocha się w tym miejscu.

 

W budynku głównym znajdują się pokoje 2 i 3-osobowe, pokoje rodzinne dla 4-6 osób , a także apartamenty. Łącznie dysponujemy tu 57 miejscami. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkon. WI-FI jest w holu recepcyjnym.

W budynku tym znajduje się również świetlica z kącikiem zabaw dla dzieci, salka lekcyjna, sauna, a dla lubiących aktywny wypoczynek: mini siłownia, tenis stołowy, bilard oraz piłkarzyki.

 

 

W położonej w odległości ok. 100 m od budynku głównego Willi Arga znajduje się 7 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 3 pokoje 2-osobowe oraz 4 rodzinne apartamenty 2-poziomowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV i WI-FI. W budynku tym przygotowaliśmy również ogólnodostępny salon z kącikiem zabaw dla dzieci, a także aneksem kuchennym.

 

 

Latem nasi goście mogą korzystać z basenu, placu zabaw dla dzieci i boisk sportowych. Zdjęcia z terenów rekreacyjnych są prezentowane w zakładce "Galeria"

 

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty dla Państwa. Nową atrakcją jest ruska bania i gorąca beczka zwana też sauną japońską.

 

 

  

 

Nasza najnowsza oferta jest związana z oddaniem do użytku sali bankietowej. Organizujemy niezwykłe wesela, przyjęcia rodzinne i spotkania firmowe. Klimatyzowane sale mogą pomieścić ok. 180 osób. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, a nasza kuchnia jest znana w całej okolicy.

 

 

Miłośników narciarstwa zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przygotował dla Państwa nasz ośrodek wypoczynkowy. Piwniczna Zdrój to doskonałe miejsce dla zwolenników sportów zimowych. 

W pobliżu znajdują się stoki narciarskie w Kokuszce (ok. 6 km), Rytrze (ok. 10 km) i Wierchomli (ok. 15 km).

 

Jeszcze masz wątpliwości co do oferty przygotowanej przez nasz ośrodek wypoczynkowy? Beskidy wciąż pozostają niespełnionym marzeniem? Zajrzyj do galerii zdjęć, zrób wirtualny spacer po obu budynkach, a wszystko stanie się jasne. Jesteśmy tym czego szukasz...

Dzięki przystępnym cenom oferowanym przez nasz ośrodek wypoczynkowy, Piwniczna jest na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz kontaktu.
Serdecznie zapraszamy!

 

cechy naszego obiektu

U nas znajdziesz to czego szukasz: ciszę, spokój, świeże górskie powietrze, miłą atmosferę, komfortowe pokoje oraz niezliczone atrakcje.
Ośrodek położony jest w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Sprawdź czym dysponuje nasz ośrodek!

24 pokoje

24 pokoje z łazienkami

Toaleta w pokoju

Jadalnia w obiekcie

Telewizor w pokoju

Telewizor w pokoju

Wi-fi w obiekcie

Wi-fi w obiekcie

Siłownia

Siłownia

Basen

Basen

Sauna

Sauna

Plac zabaw

Plac zabaw

Billard

Billard

Ośrodek Wypoczynkowy


Iskra to ośrodek wypoczynkowy położony w mieście Piwniczna Zdrój (Beskidy). U nas znajdziesz to czego szukasz: ciszę, spokój, świeże górskie powietrze, miłą atmosferę, komfortowe pokoje oraz niezliczone atrakcje.

Ośrodek położony jest w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

dowiedź się więcej ....

Dane kontaktowe


Ośrodek Wypoczynkowy "ISKRA"
Kosarzyska, 33-350 Piwniczna- Zdrój, woj. małopolskie, Polska

 

tel. kom. +48 603 597 757
telefon/fax +48 18 446 41 20

e-mail: iskra@piwniczna.com