• Google
  • Youtube
  • Facbeook

Kosarzyska, 33-350 Piwniczna Zdrój, woj. małopolskie    N: 49° 25' 21''    E: 20° 39' 50''

Grupy Oazowe i Rekolekcyjne


Specjalną ofertę kierujemy do grup oazowych i rekolekcyjnych. To dla ich potrzeb przygotowaliśmy oratorium – oddzielne pomieszczenie przeznaczone do spotkań i modlitwy.

 

Oratorium znajduje się w budynku głównym, ale ma oddzielne wejście z zewnątrz więc bieżąca praca ośrodka nie wpływa negatywnie na spokój i skupienie osób w nim przebywających.

 

 

Dodatkowym atutem ośrodka jest jego lokalizacja. W najbliższym sąsiedztwie nie ma żadnego innego obiektu użyteczności publicznej, otacza nas las, góry i cisza.

 

 

Zapraszamy do nas grupy zarówno dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Zasady zakwaterowania i korzystania z wszelkich urządzeń ośrodka są takie same jak dla grup osób świeckich, a dodatkowo udostępniane oratorium jest bezpłatne.

 

cechy naszego obiektu

U nas znajdziesz to czego szukasz: ciszę, spokój, świeże górskie powietrze, miłą atmosferę, komfortowe pokoje oraz niezliczone atrakcje.
Ośrodek położony jest w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Sprawdź czym dysponuje nasz ośrodek!

24 pokoje

24 pokoje z łazienkami

Toaleta w pokoju

Jadalnia w obiekcie

Telewizor w pokoju

Telewizor w pokoju

Wi-fi w obiekcie

Wi-fi w obiekcie

Siłownia

Siłownia

Basen

Basen

Sauna

Sauna

Plac zabaw

Plac zabaw

Billard

Billard

Dane kontaktowe


Ośrodek Wypoczynkowy "ISKRA"
Kosarzyska, 33-350 Piwniczna- Zdrój, woj. małopolskie, Polska

 

tel. kom. +48 603 597 757
telefon/fax +48 18 446 41 20

e-mail: iskra@piwniczna.com